Какалов дебютира и Етър сложи точка на загубите

Етър прекъсна лошата си серия от четири поредни загуби в контролите, завършвайки 0:0 с Тунджа (Ямбол) в Елхово. Дебют за "виолетовите" направи Георги Какалов, който вчера подписа с клуба. Той се появи в игра през второто полувреме. Тимът на Цанко Цветанов имаше превъзходство срещу втория в Югоизточната "В" група, но така и не успя да вкара гол. Най-чистото положение пропусна новият полузащитник Николай Петров, който в 72-ата минута излезе сам срещу вратаря, но стреля край гредата.

ЕТЪР: Цветомир Цанков, Давид Битсенду, Александър Томаш (к), Ивайло Русев, Венцислав Йорданов, Диян Димов, Николай Петров, Мартин Станкев, Христо Господинов, Юсеф Идриси, Тодор Колев

(като смени се появиха: Караиванов, Какалов, Кямил, Гайдаров, Кевин, Николаев)

Със съдействието на "Велико Търново спорт"